Warunki zakupu i regulamin


Warunki zakupu i regulamin

Regulamin sklepu orante.pl

1. Pełna nazwa i dane sprzedawcy, dane kontaktowe ze sprzedawcą (biuro obsługi) dostępne są w zakładce Kontakt.

2. Płatność i wysyłka. Zamówione dewocjonalia i książki wysyłamy po otrzymaniu płatności. Więcej o metodach płatności w dziale Dane do przelewu / płatność, a o wysyłce w zakładce Wysyłka.

3. Odstąpienie od umowy. Klient ma prawo do odstąpienia od zawieranej umowy bez podania przyczyny w terminie czternastu dni. W przypadku odstąpienia od umowy klient zobowiązany jest do zwrotu towaru w terminie czternastu dni. Koszty zwrotu towaru pokrywa klient. Zwracany towar powinien być w stanie nienaruszonym.

4. Ewentualne reklamacje można wysłać drogą mailową, zgłosić przez formularz kontaktowy, pocztą tradycyjną lub przekazać w rozmowie telefonicznej z pracownikiem sklepu. Reklamacje zostaną przyjęte, jeśli towar zawiera wyraźne wady. Produkt reklamowany powinien trafić z powrotem do sklepu - w przypadku rzeczywistej wady i przyjęcia reklamacji zwracamy wszystkie koszty. Po przyjęciu reklamacji klient według życzenia otrzymuje nowy pełnowartościowy towar, może otrzymać od sklepu inne artykuły w cenie zakupionego produktu bądź może otrzymać zwrot pieniędzy i kosztów przesyłki.

5. Zamówienie złożone przez system elektroniczny i nie opłacone w przeciągu 10 dni roboczych zostaje anulowane, a zamówione produkty są ponownie wystawiane na sprzedaż.

6. Nie należy przelewać pieniędzy na konto bankowe, nie składając wcześniej zamówienia przez system elektroniczny lub nie podając w mailu bądź telefonicznie informacji o ilości zamawianych produktów oraz adresu do wysyłki. Z samego zaksięgowania pieniędzy na koncie bankowym nie jesteśmy w stanie wywnioskować kto i za co płaci, i gdzie to wysłać.

7. We wszystkich zamówieniach składanych przez system należy przejść do ostatniego etapu zamówienia i je potwierdzić. Inaczej zamówienie nie zostanie zrealizowane, informacja o nim nie dotrze do nas, a do zamawiającego nie zostanie wysłany mail z potwierdzeniem zamówienia.


Sklep na bazie OpenCart
Orante.pl © 2017