Warunki zakupu i regulamin

Szczęść Boże! Zapraszamy Państwa do naszego nowego sklepiku ELGIDO.com, gdzie znajdą Państwo więcej przedmiotów, na przykład różne dewocjonalia, medaliki św. Benedykta w brązie i aluminium, nowe książki oraz ebooki, wraz z rozszerzonymi opcjami wysyłki i płatności, w tym wysyłką za pobraniem. Oczywiście, w niniejszym sklepiku orante.pl można cały czas składać zamówienia, ale nie będzie on już szczególnie aktualizowany tak jak nowy sklepik ELGIDO.com, który jak się spodziewamy, będzie stopniowo rozwijany.

Praised be Jesus! Please see also our new store ELGIDO.com, where you can find extended offer, more items such as various religious items, St. Benedict Cross medals in bronze and aluminum, other books and ebooks, as well as more shipping and payment options, including the cash on delivery option to Polish addresses. Of course, in this store orante.pl you can still place orders, but it will not be updated in a special way like the new store ELGIDO.com, which hopefully gradually will be developed.Warunki zakupu i regulamin

Regulamin sklepu orante.pl

1. Pełna nazwa i dane sprzedawcy, dane kontaktowe ze sprzedawcą (biuro obsługi) dostępne są w zakładce Kontakt.

2. Płatność i wysyłka. Zamówione dewocjonalia i książki wysyłamy po otrzymaniu płatności. Więcej o metodach płatności w dziale Dane do przelewu / płatność, a o wysyłce w zakładce Wysyłka.

3. Odstąpienie od umowy. Klient ma prawo do odstąpienia od zawieranej umowy bez podania przyczyny w terminie czternastu dni. W przypadku odstąpienia od umowy klient zobowiązany jest do zwrotu towaru w terminie czternastu dni. Koszty zwrotu towaru pokrywa klient. Zwracany towar powinien być w stanie nienaruszonym.

4. Ewentualne reklamacje można wysłać drogą mailową, zgłosić przez formularz kontaktowy, pocztą tradycyjną lub przekazać w rozmowie telefonicznej z pracownikiem sklepu. Reklamacje zostaną przyjęte, jeśli towar zawiera wyraźne wady. Produkt reklamowany powinien trafić z powrotem do sklepu - w przypadku rzeczywistej wady i przyjęcia reklamacji zwracamy wszystkie koszty. Po przyjęciu reklamacji klient według życzenia otrzymuje nowy pełnowartościowy towar, może otrzymać od sklepu inne artykuły w cenie zakupionego produktu bądź może otrzymać zwrot pieniędzy i kosztów przesyłki.

5. Zamówienie złożone przez system elektroniczny i nie opłacone w przeciągu 10 dni roboczych zostaje anulowane, a zamówione produkty są ponownie wystawiane na sprzedaż.

6. Nie należy przelewać pieniędzy na konto bankowe, nie składając wcześniej zamówienia przez system elektroniczny lub nie podając w mailu bądź telefonicznie informacji o ilości zamawianych produktów oraz adresu do wysyłki. Z samego zaksięgowania pieniędzy na koncie bankowym nie jesteśmy w stanie wywnioskować kto i za co płaci, i gdzie to wysłać.

7. We wszystkich zamówieniach składanych przez system należy przejść do ostatniego etapu zamówienia i je potwierdzić. Inaczej zamówienie nie zostanie zrealizowane, informacja o nim nie dotrze do nas, a do zamawiającego nie zostanie wysłany mail z potwierdzeniem zamówienia.


Sklep na bazie OpenCart
Orante.pl © 2018