O naszym sklepiku

Szczęść Boże! Zapraszamy Państwa do naszego nowego sklepiku ELGIDO.com, gdzie znajdą Państwo więcej przedmiotów, na przykład różne dewocjonalia, medaliki św. Benedykta w brązie i aluminium, nowe książki oraz ebooki, wraz z rozszerzonymi opcjami wysyłki i płatności, w tym wysyłką za pobraniem. Oczywiście, w niniejszym sklepiku orante.pl można cały czas składać zamówienia, ale nie będzie on już szczególnie aktualizowany tak jak nowy sklepik ELGIDO.com, który jak się spodziewamy, będzie stopniowo rozwijany.

Praised be Jesus! Please see also our new store ELGIDO.com, where you can find extended offer, more items such as various religious items, St. Benedict Cross medals in bronze and aluminum, other books and ebooks, as well as more shipping and payment options, including the cash on delivery option to Polish addresses. Of course, in this store orante.pl you can still place orders, but it will not be updated in a special way like the new store ELGIDO.com, which hopefully gradually will be developed.O naszym sklepiku

Orante.pl

Religina księgarenka i sklepik.

Skelp powadzony jest przez Fundację pro Maria et Veritate i jest sklepem wysyłkowym (jedyną formą dostarczenia przedmiotów dla nabywcy jest wysyłka pocztą lub kurierem).

Nazwany jest na cześć Matki Najświętszej, Współodkupicielki. "Orante" to Ta, która się za nami wstawia do Boga, która jest naszą Pośredniczką.

Sancta Maria Orante vincimus!


Sklep na bazie OpenCart
Orante.pl © 2018