(audiobook) Ravasio E. - Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci

Szczęść Boże! Zapraszamy Państwa do naszego nowego sklepiku ELGIDO.com, gdzie znajdą Państwo więcej przedmiotów, na przykład różne dewocjonalia, medaliki św. Benedykta w brązie i aluminium, nowe książki oraz ebooki, wraz z rozszerzonymi opcjami wysyłki i płatności, w tym wysyłką za pobraniem. Oczywiście, w niniejszym sklepiku orante.pl można cały czas składać zamówienia, ale nie będzie on już szczególnie aktualizowany tak jak nowy sklepik ELGIDO.com, który jak się spodziewamy, będzie stopniowo rozwijany.

Praised be Jesus! Please see also our new store ELGIDO.com, where you can find extended offer, more items such as various religious items, St. Benedict Cross medals in bronze and aluminum, other books and ebooks, as well as more shipping and payment options, including the cash on delivery option to Polish addresses. Of course, in this store orante.pl you can still place orders, but it will not be updated in a special way like the new store ELGIDO.com, which hopefully gradually will be developed.(audiobook) Ravasio E. - Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci

(audiobook) Ravasio E. - Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci
Kod produktu: RAV-MP3
Dostępność: W magazynie
Cena: 13,40 zł
Bez podatku: 12,76 zł
Ilość:  

Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci CD mp3 audiobook s. Eugenia Ravasio.

Pełny tekst książki włoskiej zakonnicy Eugenii Elisabetty Ravasio, zawierającej spisane przez nią Przesłanie Boga Ojca, który ukazywał się jej podczas pobytu w nowicjacie. Jego treść przepojona miłością i troskliwością wobec ludzi wzywa do uznania w Bogu najlepszego Ojca i okazywania Mu czci, co zapewnić ma ludziom pokój i szczęście. Orędzie zaakceptowane przez Kościół katolicki jako autentyczna Boża interwencja. Jedną z próśb wyrażonych w tych wewnętrznych natchnieniach spisanych przez młodą zakonnicę było rozpowszechnienie wizerunku Boga Ojca, który zgodnie z jej opisem, został przedstawiony na okładce płyty oraz okazywanie szczególnej czci Bogu Ojcu w pierwszą niedzielę sierpnia. Zobacz również wydanie książkowe.

Nagranie na CD mp3 - wymagany odtwarzacz odtwarzający format mp3.

Dostepny też w formie książkowej.

Wydawnictwo Vox Domini, audiobook, ISBN 978-83-86092-32-1.


Sklep na bazie OpenCart
Orante.pl © 2018