Catalina Rivas - Tajemnica spowiedzi i Mszy świętej

Szczęść Boże! Zapraszamy Państwa do naszego nowego sklepiku ELGIDO.com, gdzie znajdą Państwo więcej przedmiotów, na przykład różne dewocjonalia, medaliki św. Benedykta w brązie i aluminium, nowe książki oraz ebooki, wraz z rozszerzonymi opcjami wysyłki i płatności, w tym wysyłką za pobraniem. Oczywiście, w niniejszym sklepiku orante.pl można cały czas składać zamówienia, ale nie będzie on już szczególnie aktualizowany tak jak nowy sklepik ELGIDO.com, który jak się spodziewamy, będzie stopniowo rozwijany.

Praised be Jesus! Please see also our new store ELGIDO.com, where you can find extended offer, more items such as various religious items, St. Benedict Cross medals in bronze and aluminum, other books and ebooks, as well as more shipping and payment options, including the cash on delivery option to Polish addresses. Of course, in this store orante.pl you can still place orders, but it will not be updated in a special way like the new store ELGIDO.com, which hopefully gradually will be developed.Catalina Rivas - Tajemnica spowiedzi i Mszy świętej

Catalina Rivas - Tajemnica spowiedzi i Mszy świętej
Kod produktu: CR3
Dostępność: W magazynie
Cena: 4,40 zł
Bez podatku: 4,19 zł
Ilość:  

Catalina Rivas - "Tajemnica spowiedzi i Mszy świętej", objętość 64 strony.

NAJWIĘKSZY CUD. TAJEMNICA EUCHARYSTII ORAZ SPOWIEDZI ŚW. W MISTYCZNEJ WIZJI CATALINY RIVAS (64 strony), posiadających aprobatę Kościoła. Książeczka zawiera niezwykły opis przeżyć Cataliny podczas Mszy świętej oraz pouczenie, jakie otrzymała od Jezusa Chrystusa i Jego Matki o znaczeniu poszczególnych jej części. W drugiej części znajduje się niezwykła wizja oraz refleksje pomagające zrozumieć znaczenie i głębię sakramentu spowiedzi św. Jak zapewnia Catalina i jak świadczy o tym wielu czytelników, po przeczytaniu tych stronic zarówno Msza św. jak i spowiedź jest od tej pory przeżywana jak nigdy dotąd, głębiej, lepiej, bardziej świadomie... Streszczenia pism Cataliny drukowało w Polsce pismo "Miłujcie się".

Dostępna też jako audiobook.

Wydawnictwo Vox Domini, rozmiar 150x105 mm, ISBN 978-83-86092-18-5, miękka oprawa.


Sklep na bazie OpenCart
Orante.pl © 2018