Krucjata Modlitwy. Modlitewnik

Szczęść Boże! Zapraszamy Państwa do naszego nowego sklepiku ELGIDO.com, gdzie znajdą Państwo więcej przedmiotów, na przykład różne dewocjonalia, medaliki św. Benedykta w brązie i aluminium, nowe książki oraz ebooki, wraz z rozszerzonymi opcjami wysyłki i płatności, w tym wysyłką za pobraniem. Oczywiście, w niniejszym sklepiku orante.pl można cały czas składać zamówienia, ale nie będzie on już szczególnie aktualizowany tak jak nowy sklepik ELGIDO.com, który jak się spodziewamy, będzie stopniowo rozwijany.

Praised be Jesus! Please see also our new store ELGIDO.com, where you can find extended offer, more items such as various religious items, St. Benedict Cross medals in bronze and aluminum, other books and ebooks, as well as more shipping and payment options, including the cash on delivery option to Polish addresses. Of course, in this store orante.pl you can still place orders, but it will not be updated in a special way like the new store ELGIDO.com, which hopefully gradually will be developed.Krucjata Modlitwy. Modlitewnik

Krucjata Modlitwy. Modlitewnik
Kod produktu: KP-KMM
Dostępność: W magazynie
Cena: 14,00 zł
Bez podatku: 13,33 zł
Ilość:  

"Krucjata Modlitwy. Modlitewnik"

Wydany w 2017 roku w Polsce (wydanie drugie). Format A6 pomniejszony (116x165), 256 stron.

Tłumaczenie z oryginału angielskiego.

ISBN 978-83-947187-1-8 - Krucjata Modlitwy. Modlitewnik
ISBN 978-83-947187-0-1 – kolekcja "Księga Prawdy" po polsku (wydanie drugie)

 

Wybrane strony książki: krucjata.modlitwy-wybrane.strony.pdf

 

O modlitewniku

Modlitewnik zawiera modlitwy przekazane Marii od Bożego Miłosierdzia dla Armii Reszty Kościoła „Jezus do ludzkości”.
Znajdziemy w nim wszystkie modlitwy przekazane prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia, to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170), sześć Litanii i modlitwy pozostałe.
Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą.
Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi, które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych oraz sukcesywnie ukazują się w druku.
Jezus chce, jak mówi Maria, aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście, i dlatego jest ważne, żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie, modląc się o to, aby każdy miał szansę zwrócić się do Niego i zostać zbawiony.
Modlitwy zawarte w tej książce nie pochodzą od człowieka. Ukazują Niebiański Plan Boga wobec umierającego świata – tak jak został on przekazany w serii prywatnych lokucji i jest zawarty w Księdze Prawdy – dotyczący tego wszystkiego, co nastąpi przed Powtórnym Przyjściem Jezusa Chrystusa (...).
Dzięki przyjęciu Bożej Prawdy i podążaniu za nią, gdziekolwiek nas ona prowadzi, możemy, tak jak rodziny Noego i Lota, zostać oszczędzeni wobec nadchodzącej Kary, której będzie podlegał ten szydzący i zeświecczały świat.
Czas ucieka, a Jezus wyciąga do nas Rękę do pojednania, tak aby żadna dusza nie została zgubiona. Niezależnie od tego, jak daleko odeszliśmy od Jezusa, poprzez przyjęcie Jego Miłosierdzia i pozwolenie Mu na wejście do naszych serc możemy jeszcze zaznać radości bycia pojednanym z naszym Stwórcą, wkraczając do wiecznego Królestwa Bożego.
Gdy otrzymujecie Modlitwy zebrane w tej książce, musicie otworzyć swoje serce i modlić się, aby Duch Święty mówił do was, oświecał wasze serce i dusze i udzielał łaski rozeznania źródła zawartych tutaj słów.

 

Modlitwy zawarte są w Orędziach Ksiegi Prawdy. O Księdze Prawdy mozna czytać na stronie:

Wybrane Orędzia o Księdze Prawdy:
http://armiajezusachrystusa.pl/ksiega-prawdy-oredzia

O Orędziach w ogólności i o Księdze Prawdy mozna poczytać także tutaj:
http://paruzja.info/pl/o-oredziach

Orędzia w Internecie można też czytać na stronach:
http://ostrzezenie.net
http://jezusdoludzkosci.pl/oredzia-archiwum
 

 


Sklep na bazie OpenCart
Orante.pl © 2018