Medalik Zbawienia (5 sztuk)

Szczęść Boże! Zapraszamy Państwa do naszego nowego sklepiku ELGIDO.com, gdzie znajdą Państwo więcej przedmiotów, na przykład różne dewocjonalia, medaliki św. Benedykta w brązie i aluminium, nowe książki oraz ebooki, wraz z rozszerzonymi opcjami wysyłki i płatności, w tym wysyłką za pobraniem. Oczywiście, w niniejszym sklepiku orante.pl można cały czas składać zamówienia, ale nie będzie on już szczególnie aktualizowany tak jak nowy sklepik ELGIDO.com, który jak się spodziewamy, będzie stopniowo rozwijany.

Praised be Jesus! Please see also our new store ELGIDO.com, where you can find extended offer, more items such as various religious items, St. Benedict Cross medals in bronze and aluminum, other books and ebooks, as well as more shipping and payment options, including the cash on delivery option to Polish addresses. Of course, in this store orante.pl you can still place orders, but it will not be updated in a special way like the new store ELGIDO.com, which hopefully gradually will be developed.Medalik Zbawienia (5 sztuk)

Medalik Zbawienia (5 sztuk)
Medalik Zbawienia (5 sztuk)
Kod produktu: MZ
Dostępność: Brak w Magazynie
Cena: 25,00 zł
Bez podatku: 20,33 zł
Ilość:  

Paczka pięciu Medalików Zbawienia.

 

Więcej informacji na temat medalika:
- http://armiajezusachrystusa.pl/medalik-zbawienia
- http://paruzja.info/wybrane.php#Medalik_Zbawienia
- http://ostrzezenie.net/wordpress/medalik-zbawienia
- http://jezusdoludzkosci.pl/medalik-zbawienia

 

Do pobrania:
- ulotka A4 czarno-biała dwustronna z podstawowymi informacjami o Medaliku Zbawienia, modlitwą i fragmentami z Orędzi
- karteczki-ulotki A6 (4 na A4) z minimum informacji i modlitwą

Do każdego zamówienia z medalikami dodajemy jedną ulotkę A4 i karteczki-ulotki A6 w ilości zamawianych medalików.

 

Informacja odnośnie do ceny medalików. Cena medalików niestety musiała wzrosnąć. Generalni dystrybutorzy nie są w stanie obecnie sprzedawać nam na medalików po obniżonej cenie z różnych względów. Dlatego musimy je sprzedawać po cenie właściwej dla medalika - takiej, jaka jest na całym świecie. Medaliki można też zakupić w sklepiku oficjalnego dystrybutora po cenie 1 EUR za sztukę, ale licząc koszty przesyłki do Polski, nie będzie to taniej. Przepraszamy za tę zmianę, nie mamy na nią wpływu.

Uwaga! Płatność za medaliki przyjmujemy z całego świata, wysyłka medalików realizowana jest na całym świecie - zgodnei z umową z generalnym dystrybutorem - z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych i Kanady. Zamówienia składane z podaniem adresów do USA i Knaday nie będą realizowane, a pieniądze zostaną zwrócone. Osoby z zainteresowane nabyciem medalika w USA i Kanadzie proszone są o kontakt ze sklepem - wskażemy sklepik/stronę internetową odpowiedną dla kraju, w którym można nabyć medalik. Medaliki z wysyłką do Kanady i USA można zakupić także u generalnego dystrybutora: http://christogifts.com/
 


Sklep na bazie OpenCart
Orante.pl © 2018