Orędzia Matki Bożej z Medziugorja, do maja 2016 - "Przesłanie"

Szczęść Boże! Zapraszamy Państwa do naszego nowego sklepiku ELGIDO.com, gdzie znajdą Państwo więcej przedmiotów, na przykład różne dewocjonalia, medaliki św. Benedykta w brązie i aluminium, nowe książki oraz ebooki, wraz z rozszerzonymi opcjami wysyłki i płatności, w tym wysyłką za pobraniem. Oczywiście, w niniejszym sklepiku orante.pl można cały czas składać zamówienia, ale nie będzie on już szczególnie aktualizowany tak jak nowy sklepik ELGIDO.com, który jak się spodziewamy, będzie stopniowo rozwijany.

Praised be Jesus! Please see also our new store ELGIDO.com, where you can find extended offer, more items such as various religious items, St. Benedict Cross medals in bronze and aluminum, other books and ebooks, as well as more shipping and payment options, including the cash on delivery option to Polish addresses. Of course, in this store orante.pl you can still place orders, but it will not be updated in a special way like the new store ELGIDO.com, which hopefully gradually will be developed.Orędzia Matki Bożej z Medziugorja, do maja 2016 - "Przesłanie"

Orędzia Matki Bożej z Medziugorja, do maja 2016 - "Przesłanie"
Orędzia Matki Bożej z Medziugorja, do maja 2016 - "Przesłanie"
Kod produktu: MED-Przeslanie
Dostępność: W magazynie
Cena: 9,90 zł
Bez podatku: 9,43 zł
Ilość:  

"Orędzia Matki Bożej z Medziugorja". "Przesłanie"

Orędzia zawarte w książkach kończą się na maju 2016 roku

 

Przesłanie Matki Bożej
     Wybór orędzi Matki Bożej uporządkowany tematycznie
     O Medziugorju, tajemnicach i inne zestawienia
(dostępne są do wglądu fragmenty książki - krótki wybór stron wraz ze spisem treści)

 

Dostepne są także do nabycia pozostałe pozycje z serii, to jest:
- tom I
- tom II
- cały komplet (tom I + tom II + "Przesłanie")
 

Książki zawierają wszystkie orędzia przekazane sześciu widzącym w czasie 35 lat objawień – aktualne na maj 2016 roku.
Jest to trzecie wydanie.
W publikacji zawarte są podstawowe orędzia – czwartkowe i z dwudziestego piątego dnia miesiąca – jak również wszystkie pozostałe. Jest to jedyna taka pozycja na polskim rynku wydawniczym, która zawiera całość przesłania Matki Bożej z Medziugorja.
W książkach zawarte są także wartościowe wstępy, różne informacje o objawieniach, przypisy i zestawienia.
Niniejsza pozycja stanowi najpełniejszy w światowej literaturze zbiorek orędzi Matki Bożej z Medziugorja, porównywalny jedynie z amerykańskimi Words From Heaven.
 

„Przedsięwzięcie to wymagało dużego nakładu pracy (...). Włożony trud był bardzo potrzebny i okazał się owocny (...). Praca oddaje przekaz Maryi całościowo i możemy zapoznać się z niedostępnymi dla wielu słowami Matki Bożej (...). Zachęcam więc czytelnika do przyjęcia całym sercem orędzia Maryi".
(fragment opinii ks. dra M. Arkuszyńskiego do pierwszego wydania książki)

 

Format książki A5. Publikacja liczy 268 stron (tom I), 254 strony (tom II) oraz 104 strony ("Przesłanie"). Każdy egzemplarz zapakowany jest fabrycznie w folię termokurczliwą.

 


Sklep na bazie OpenCart
Orante.pl © 2018