"Wokół tajemnicy Medziugorja", Marek Baron

Szczęść Boże! Zapraszamy Państwa do naszego nowego sklepiku ELGIDO.com, gdzie znajdą Państwo więcej przedmiotów, na przykład różne dewocjonalia, medaliki św. Benedykta w brązie i aluminium, nowe książki oraz ebooki, wraz z rozszerzonymi opcjami wysyłki i płatności, w tym wysyłką za pobraniem. Oczywiście, w niniejszym sklepiku orante.pl można cały czas składać zamówienia, ale nie będzie on już szczególnie aktualizowany tak jak nowy sklepik ELGIDO.com, który jak się spodziewamy, będzie stopniowo rozwijany.

Praised be Jesus! Please see also our new store ELGIDO.com, where you can find extended offer, more items such as various religious items, St. Benedict Cross medals in bronze and aluminum, other books and ebooks, as well as more shipping and payment options, including the cash on delivery option to Polish addresses. Of course, in this store orante.pl you can still place orders, but it will not be updated in a special way like the new store ELGIDO.com, which hopefully gradually will be developed."Wokół tajemnicy Medziugorja", Marek Baron

"Wokół tajemnicy Medziugorja", Marek Baron
Kod produktu: MB
Dostępność: W magazynie
Cena: 19,90 zł
Bez podatku: 18,95 zł
Ilość:  

Książka Marka Barona "Wokół tajemnicy Medziugorja" to wiedza o słynnych objawieniach na Bałkanach podana w sposób syntetyczny, komunikatywny i stroniący od taniej sensacji. Autor wyraźnie oddziela fakty od opinii – opisuje precyzyjnie, krok po kroku: historię objawień, ich treść i znaczenie; dokonuje też przeglądu inicjatyw wspólnotowych i medialnych, inspirowanych objawieniami w Medziugorju; na koniec (w obszernym rozdziale) analizuje badania, które nad tym fenomenem prowadzi Kościół katolicki. Książkę wzbogacają świadectwa (także samego autora) oraz zdjęcia i bogata bibliografia.

Warto sięgnąć po tę książkę zwłaszcza teraz, gdy o Medziugorju robi się w mediach coraz głośniej i – jak to zwykle bywa – prawda miesza się z fałszem, a wyważony przekaz – z epatowaniem tanią sensacją.

Wybrane kilka stron książki do wglądu dostepne jest tutaj.

 

 

O książce:

Recenzenci naukowi: dr hab. Anastazja Seul, ks. dr Maciej Arkuszyński
Przedmowa: ks. prof. dr hab. Zygfryd Glaeser
Korekta: Bartosz Sadliński, Katarzyna Słocińska
Projekt okładki: Agata Hajdecka
Fotografie: ks. Stanisław Kania SP
Skład i druk: Solpress Sp. z o.o. (Opole)
Liczba stron: 138
Format: A5
Oprawa: miękka
Cena: 25 zł

 

O autorze:

Marek Baron – absolwent teologii (mgr) oraz chemii (lic.) na Uniwersytecie Opolskim; animator Ruchu Czystych Serc – wspólnoty katolickiej; z zawodu: nauczycie­l-katecheta; mieszka w Świerklach pod Opolem.


Sklep na bazie OpenCart
Orante.pl © 2018